A Lábatlani Vasbetonipari Zrt. munkatársakat keres Betonvas hegesztő munkakörbe

Főbb feladatok:
- Kisebb hegesztési munkák
Elvárások:
- Hegesztés alapfokú ismerete
Előny:
- Lakatos munkaköri gyakorlat

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások
- Cafeteria
Munkavégzés helye: Lábatlan
Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal az alábbiak szerint:
- hr@railone.hu
- személyesen a gyár HR osztályán, 2541. Lábatlan, Rákóczi út 1.

Online jelentkezési űrlap: https://forms.gle/K3cciVDCHREB1sf77

2. A Lábatlani Vasbetonipari Zrt. munkatársakat keres Vasvázkötő munkakörbe

Feladatok:
- Vasbeton szerelési, vázkötési munka
Elvárások:
- 8 általános iskolai végzettség
Állás, munka területe (i):
- Termelés
- Hosszú távú munkalehetőség, stabil munkahely
- Alapbéren felüli teljesítménytől függő mozgóbér
- 13. havi bér
- Önkéntes nyugíjpénztári támogatás
- Jelenléti pótlék
- Cafetéria
- Szakirányú képzések lehetősége
- Túlóra lehetőség

Jelentkezés: Fényképes önéletrajz az alábbiak szerint